نشست مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان با امام جمعه اهل سنت

DSC05919

در راستای تبیین کمپین خرید کالای ایرانی، نشست مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان با امام جمعه اهل سنت بندرترکمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، حجت اله خیلل زاده در این نشست اظهار داشت: این کمپین با هدف تبیین ضرورت توجه مردم به خرید کالای ایرانی تشکیل و انتظار است با این اقدام رونق حوزه کسب و کارها افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه خرید کالای ایرانی سبب افزایش اشتغال در کشور می شود، افزود: این امر همچنین تاثیر زیادی در رونق اقتصادی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان  ادامه داد: راه اندازی چنین کمپینی به طور حتم از هر جهت که فکر کنید؛ به نفع نظام، کشور و ایرانیان خواهد بود.

وی گفت: پدیده هایی چون قاچاق کالا و ورود اجناس خارجی به کشور و فرهنگ نهادینه شده در جامعه برای خرید کالای خارجی باعث شده بخشی از بنگاهها و کارگاههای تولیدی در ادامه فعالیت با مشکل مواجه شوند.

خلیل زاده یادآور شد: باید تلاش کرد تا مردم را به حمایت از خرید کالای ایرانی ترغیب کرد و از آن طرف تولیدکنندگان نیز در ارتقا کیفیت محصولات تولیدی خود تلاش کنند.

امام جمعه بندرترکمن نیز در این دیدار با تشکر از راه اندازی کمپین حمایت از خرید کالای ایرانی گفت: یکی از باورهای مردم کیفیت خود کالای ایرانی در مقابل کالای داخلی است.

عبدالرحمن آخوند کر  اظهار داشت:  کالای ایرانی باید به گونه ای تولید شود که توان رقابتی با کالای مشابه خارجی را داشته باشد و اگر این مهم اتفاق بیفتد مردم به طور حتم به سمت خرید کالای تولید داخل خواهند رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *