ممنوعیت مشاورین املاک برای انجام معامله در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گلستان

DSC_4139

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از ممنوعیت پرداختن مشاورین املاک برای انجام معاملات در شهرک ها و نواحی صنعتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، محمد ایری  اظهار داشت: به منظور پیشگیری از وقوع تخلفات در این زمینه، مراتب  به مشاورین املاک استان از طریق اتحادیه مربوطه ابلاغ شده است.

وی افزود: برابر قراردادهای منعقد شده، طرف های قرارداد هیچگونه مالکیتی نسبت به زمین تخصیصی در شهرک ها و نواحی صنعتی به دست نمی آورند و بی توجهی به این مساله مسئولیت های کیفری را برای افرادی که به این موضوع توجه نمی کنند، به دنبال خواهد داشت.

وی یادآور شد:  اراضی صنعتی ایجاد شده در شهرک ها و نواحی صنعتی به ویژه در استان های شمالی که با محدودیت اراضی صنعتی مواجه هستند  از ارزش بالایی برخوردارند و به همین دلیل،  نظارت و بررسی قراردادهای منقد شده و پایش طرح ها از اولویت های حوزه حقوقی شرکت شهرک های صنعتی استان است..

ایری  ادامه داد: شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن مقابله با بورس بازی اراضی در شهرک ها و نواحی صنعتی، در صورت مشاهده  اقدامات قضایی جدی در سطح استان برای آزادسازی زمین های راکد را دنبال تا زمینه واگذاری اراضی به متقاضیان جدید سرمایه گذاری فراهم شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *