معرفی ۱۵۱ طرح و واحد صنعتی استان گلستان برای برخورداری از تسهلات طرح رونق تولید

untitled

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: ۱۵۱ طرح و واحد صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان گلستان به بانكهاي عامل جهت استفاده از تسهيلات طرح رونق توليد معرفي شده اند.به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي گلستان حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: از مجموع ۱۵۱ طرح و واحد مصوب شده مستقر در شهركها و نواحي صنعتي ۳۳ طرح بالاي ۶۰ درصد پيشرفت فيزيكي با اعتبار ۴۴۴٫۸ ميليارد ريال و تعداد ۱۱۸ واحد صنعتي با اعتبار ۱۴۳۳ ميليارد ريال جهت اخذ تسهيلات سرمايه در گردش بوده است.
به گفته وی در مجموع ۷۸ درصد تعداد مصوبات و ۷۱ درصد اعتبارات مصوب شده در شهركها و نواحي صنعتي استان مستقر مي باشند.
وي یادآور شد: با تزريق اين تسهيلات به بخش صنعت استان بسياري از صنايع مي توانند نسبت به تكميل طرح ها و افزايش ظرفيت خود و به طبع آن افزايش اشتغال اقدام کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان افزود: خدمات حمايتي و مشاوره اي به اين صنايع نظير آموزش هاي مديريتي ، مهارتي و بازار و رفع قوانين زائد در كسب و كار نيز بايد در دستور كار متوليان بخش صنعت قرار گيرد.
خلیل زاده از برگزاري جلسات تخصصي كارگروه تسهيل با موضوع ارائه تسهيلات طرح رونق توليد به این طرح ها و واحدهای صنعتی خبر داد.
وی افزود: از ابتداي سالجاري تاكنون تعداد ۳ جلسه كميته كارشناسي و كميته استاني ستاد تسهيل و رفع موانع توليد با موضوع ارائه تسهيلات رونق توليد به طرح هاي بالاي ۶۰ درصد پيشرفت فيزيكي و واحدهاي با ظرفيت كمتر از ۷۰ درصد برگزار شده است.
به گفته وی در مجموع در استان گلستان تا پايان خرداد ماه سالجاري تعداد ۱۹۳ طرح و واحد صنعتي با اعتبار ۲۶۱۷ ميليارد ريال به تصويب رسيده است كه از اين تعداد ۱۵۱ طرح و واحد صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي مستقر مي باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *