حراست، مشاوری امین برای مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی باشد

 

معاون حراست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: حراست باید مشاوری امین برای مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، لشگری در آیین تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان اظهار داشت: اطلاع رسانی به موقع و مشاوره به مدیران و پرسنل شرکت توسط حراست باعث می شود که افراد گرفتار خطایی نشده و از بروز حوادث و پیامدهای بد جلوگیری نماید .

سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی به منظور سالم سازی محیط، ایجاد آرامش و ایجاد بستر مساعد برای فعالیتهای تولیدی، تلاش خود را بکار خواهد گرفت.

وی افزود:  این تلاشها در قالب ایجاد احساس امنیت برای کارگران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی، جلوگیری از چالشها و تنشهای محیط، ایجاد بستری امن و مناسب برای حفظ اسناد و مدارک، حفاظت از کارکنان و پرسنل شهرکها و مبارزه و برخورد با فساد و تخلفات پیگیری خواهد شد.

به گفته وی حراست چشم و چراغ مدیران مجموعه است و مدیران حراستها تلاش کنند حضوری کاملا فعال داشته و تا حد امکان ازنزدیک در جریان پیشرفت پروژه ها قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه حراست  باید نسبت به احقاق حقوق حقه ارباب رجوع با جدیت عمل کند یادآور شد: رضایتمندی ارباب رجوع در دستگاههای اجرایی باید در اولویت قرار دهد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز گفت:  حراست به عنوان چشم مدیر در سازمان و با توجه به اشرافی که به مجموعه دارد می‌تواند مشاور خوبی برای مدیریت محسوب شود.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت:  حراست در قلب تشکیلات یک سازمان وجود دارد و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت اجزای ریز و درشت آن تشکیلات را در برابر اقسام انحراف‌های موجود به عهده دارد.

به گفته وی  حراست از طریق ارتباط گسترده با حوزه‌های مختلف در جلب همکاری و همراهی معاونان، مشاوران، کار‌شناسان و همکاران با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کند.

در این آیین از تلاش های بهزاد شریفی مدیر حراست قبلی تقدیر و مهدی اسماعیلی به عنوان مدیر جدید حراست شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان معرفی شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *