معاون استاندار گلستان: فرهنگ تولید در دولت تدبیر و امید جان گرفت

DSC03999

معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری گلستان گفت: فرهنگ تولید، توسعه و  ایجاد تعامل در دولت تدبیر و امید جان گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، محمود ربیعی در جشن رونق تولید در شهرک صنعتی آق قلا اظهار داشت: تمام تلاش دولت، رفع مشکل بیکاری و اشتغال پایدار با نگاه و حمایت از بنگاههای تولیدی بوده است.
وی با اشاره به اینکه شعار همه دولت ها خدمت به مردم و مردم داری بوده است افزود: بدون تردید دولت ها در دوران خود خدمات شایانی را به مردم ارایه کرده اند اما در این دولت، توجه ویژه ای به حوزه اقتصاد و تولید شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان نیز گفت:  دولت تدبیر و امید با تزریق تسهیلات رونق تولید، امید را در دل جامعه صنعتی زنده کرد.
حجت اله خلیل زاده اظهار داشت:  وجود برخی از واحدهای راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی از دولت های قبل بوده که به دلایل مختلف امکان تزریق تسهیلات برای بازگشت آنها به چرخه اقتصادی وجود ندارد.
وی افزود: نبود بازار ، رقابت پذیر نبودن ، اختلاف شرکا و وراث از مهمترین دلایلی است که منجر به رکود این واحدها در دولت های قبل بوده است.
به گفته وی امروز دولت تدبیر و امید با نگاه کارشناسی و تخصصی حوزه تولید را رصد و با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد حمایت قرار می دهد.
در این نشست رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، فرماندار آق قلا و دو تن از مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی آق قلا سخنرانی کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *