معاون استاندار گلستان: شهرک های صنعتی باید تقویت شود

0 190

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گلستان بر تقویت و حمایت از شهرک های صنعتی این استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، محمود ربیعی در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی اترک اظهار داشت: فعالیت و رونق شهرک های صنعتی می تواند نقش موثری  در ایجاد اشتغال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه  توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی با حمایت از صنعتگر محقق می شود افزود: تمام تلاش ها برای حمایت از تولید در استان به کار گرفته می شود.

ربیعی ادامه داد: گلستان ظرفیت ها و توانمندی های بالایی در بخش های اقتصادی دارد که شهرک های صنعتی از جمله این ظرفیت ها است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز گفت: ۲۵۰ هکتار از منطقه ویژه اقتصادی اترک آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری صنعتی است.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: تمامی امکانات مورد نیاز زیرساختی برای استقرار سرمایه گذار صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی اترک تامین شده است.

وی گفت: تلاش ها و اقدامات خوبی برای تامین زیرساخت های این منطقه ویژه طی چند سال گذشته صورت گرفته است و این وضعیت تداوم دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان به همراه هیئت همراه همچنین از واحد تولیدی لعل سقف هیرکان مستقر در منطقه ویژه اقتصادی اترک بازدید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *