مدیر کل صدا و سیمای گلستان: معرفی دستاوردهای شهرک های صنعتی به استان هویت می دهد

12

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان گفت: معرفی دستاوردهای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی   صنعتی به این استان هویت می دهد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، عبدالحسینی در دیدار با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار داشت: رسانه ملی حامی صنایع به ویژه صنایع دانش بنیان است و همواره با تولید برنامه های محتوایی سعی در معرفی صنایع استان به عموم جامعه دارد .

به گفته وی،  صدا و سیمای مرکز  استان در حوزه های سیما ، صدا و خبر آمادگی کامل برای معرفی دستاوردهای شهرکهای صنعتی را دارد.

 وی یکی از  نیازهای  این استان را معرفی  حوزه ها و توانمندیهای این منطقه برای جذب سرمایه گذار عنوان کرد و افزود:  تلاش صدا و سیمای مرکز این است که در برنامه سازیها بیشتر ظرفیتها و پتانسیل های استان که مغفول واقع شده است معرفی شود .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان نیز در این دیدار نقش صدا و سیما در ایجاد فرهنگ کار و کارآفرینی را ارزنده  ارزیابی کرد و گفت:  مدیران و برنامه سازان این مرکز با بهره گیری از دانش علمی و تجربی شرکت شهرکهای صنعتی می توانند حامی خوبی برای توسعه سرمایه گذاری و آموزش شهروندان در بهره مندی از توانمندی صنایع کوچک و توسعه حوزه صنعت باشند.

حجت اله خلیل زاده با ارائه گزارشی از پتانسیل های صنعتی استان خواستار همکاری صدا و سیمای استان جهت انعکاس فعالیت های حوزه های صنعتی برای مخاطبان استانی و کشوری شد.

این دیدار براساس سیاست های ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران درخصوص تشکیل شورای اطلاع رسانی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان انجام شد است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *