مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری گلستان تاکید کرد: ارتباط موثر روابط عمومی ها با رساله ها

612

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری گلستان گفت: روابط عمومی ها باید  ارتباط مستمر با رسانه ها را جدی بگیرند .به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان، علی یازرلو در نشست با مشاور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حوزه روابط عمومی و بین الملل اظهار داشت: همراهی روابط عمومی ها با رسانه ها موجب می شود تا روابط عمومی  در انجام وظایف خود موفق باشند.

به گفته وی همچنین کسب اطلاعات صحیح از وظایف و حوزه کاری هر دستگاه، برای مسوولان روابط عمومی ضروری است تا بتوانند نقش موثری را برای دستگاه متبوعه خود ایفا کنند.

یازرلو افزود:  یکی از فعالیت های انجام شده برای ارتقای روابط عمومی ها در استان، فعال سازی شوراهای هماهنگی بین بخشی دستگاههای اجرایی است که شهرک های صنعتی، سازمان صنعت ، معدن و تجارت و دستگاههای مرتبط وزارت صنعت در استان از نمونه بهترین این شوراها است.

مشاور مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حوزه روابط عمومی و بین الملل نیز در این دیدار بخشی از فعالیت ها و برنامه های پیش رو در حوزه روابط عمومی سازمان را تشریح کرد.

احد میرزایی اظهار داشت: ارتباط روابط عمومی شرکت های استانی با روابط عمومی استانداری ها و شوراهای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای مرتبط از جمله مواردی است که از سوی روابط عمومی شرکت های استانی جدی گرفته می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *