مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های آموزش فنی و حرفه ای 

0000000

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان بر استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های آموزش فنی و حرفه ای در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، حجت اله خلیل زاده همزمان با هفته مهارت اظهار داشت: بهره گیری از آموزش های فنی و حرفه ای منجر به ارتقاء سطح دانش علمی واحد های صنعتی خواهد شد.

به گفته وی راه اندازی مراکز ارتقا مهارت در شهرکهای صنعتی یکی از راههای توسعه آموزش ها در شهرک ها و نواحی صنعتی است که می تواند دانش شاغلین این بخش را ارتقا بخشد.

خلیل زاده ادامه داد:  تاکنون دو مرکز ارتقا مهارت فنی و حرفه ای در شهرک های صنعتی آق قلا و علی آباد راه اندازی  کهدر زمینه ارایه  آموزش بو تربیت شاغلین بخش صنعت تلاش های موثری را انجام داده اند.

وی گفت: ارتقا مهارت های کارکنان واحدهای تولیدی تاثیر بسزایی در جهت بهره وری هرچه بهتر از ظرفیت های واحدهای تولیدی و صنعتی خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت توجه به آموزش در واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی افزود:  افزایش اشتغال مولد، بهبود فضای کسب و کار، استفاده  صحیح از فرصت ها و افزایش کارایی اقتصاد مقاومتی در درون جامعه  مستلزم تقویت آموزش های فنی و حرفه ای است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان خاطرنشان کرد: توسعه این آموزش ها برای اقتصاد ایران و تولید داخلی  امری حیاتی و زمینه ساز ایجاد حرفه های با ثبات است و از پدید آمدن شغل های کاذب و ناپایدار جلوگیری به عمل می آورد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *