مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گلستان: سیاست های دولت به رونق تولید و اشتغال کمک کرد

DSC04044

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان گفت:  سیاست های دولت که در راستای منویات رهبری و شعار اقتصاد مقاومتی انجام می شود، به رونق تولید و اشتغال در واحدهای صنعتی کوچک این استان کمک کرده است. 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان، حجت الله خلیل زاده  در مراسم جشن رونق تولید  در شهرک صنعتی گنبدکاووساظهار داشت:  دولت در سال آینده نوسازی ۶ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی کوچک در کشور را در راستای حمایت از رونق تولید در دستور کار خود قرار داده است.

به گفته وی  ۹۱ درصد واحدهای تولیدی گلستان جزو صنایع کوچک بوده که ۷۱ درصد این واحدها نیز در شهرک های صنعتی مستقر هستند.

وی با مثبت ارزیابی کردن سیاست پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی بویژه صنایع کوچک از سوی دولت در سال جاری، اظهار داشت: پرداخت این تسهیلات که اقدامی کارشناسانه بود، به رونق تولید کمک کرد اگرچه اثرات مثبت این تسهیلات در ماه های آینده بیشتر مشخص می شود.

خلیل زاده با یادآوری وضعیت رکود واحدهای تولیدی در آغاز دولت یازدهم، اضافه کرد: دولت برای رفع این رکود اقدامات خوبی از جمله دستیابی به توافق هسته ای و رفع تحریم های اقتصادی انجام داد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان همچنین از برگزاری کلاس های آموزشی بازاریابی و خلاقیت و توانمندی ویژه صاحبان واحدهای تولیدی این استان خبر داد و گفت: رونق تولیدی و اقتصادی تنها با پرداخت تسهیلات حاصل نمی شود بلکه باید برای بازار فروش نیز برنامه ریزی شود.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و در یک شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی آن درمجموع ۱۳۵ واحد صنعتی و تولیدی فعالیت دارند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *