انعقاد قرارداد با ۸۳ سرمایه گذار صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی

4

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان از عقد قرارداد با ۸۳ سرمایه گذار صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان، رحمن محمدزاده اظهار داشت: میزان اشتغال این تعداد طرح یک هزار و ۶۵۰ نفر با سرمایه گذاری ۲۲۰۰ میلیارد ریال بوده است.

وی از اجرای ۳۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۶۰۰۰۰ میلیون ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان طی این مدت خبر داد و گفت: عمده این پروژه ها شامل اجرای شبکه توزیع گاز ۵ شهرک صنعتی، اجرای تصفیه خانه فاضلاب یک شهرک و تکمیل تصفیه خانه یک ناحیه صنعتی و اجرای پروژه فیبر نوری و شبکه مخابرات پنج شهرک بود.

محمدزاده  اجرای دو خوشه صنعتی فرآورده های لبنی و فرش دستباف استان در جهت توسعه صنایع  به عنوان را  ازدیگر  فعالیت های انجام گرفته از سوی این شرکت برشمرد .

وی ادامه داد: در این مدت ۹۱ دوره آموزشی برای بیش از یک هزار و ۳۰۷ نفر از شاغلین واحدهای صنعتی در جهت ارتقا توان تخصصی و همچنین ۱۵ تور صنعتی برای دانشجویان صاحبان کسب و کار در جهت تبادل تجربیات برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان همچنین از تجهیز دو شهرک صنعتی بندرگز و آق قلا  به خودروی آتش نشانی خبر داد.

به گفته وی برای خرید دو دستگاه خودروی آتش نشانی بالغ بر ۷۰۰۰ میلیون ریال اعتبار از بودجه داخلی تامین و  هزینه شد.

وی با تاکید بر ضرورت تجهیز شهرک ها و نواحی صنعتی استان به ماشین اطفا حریق تصریح کرد: ارتقا سطح ایمنی و امنیت روانی سرمایه گذاران و مقابله با حوادث پیش بینی نشده از اهداف این تجهیز است.

هم اکنون در استان گلستان ۱۳ شهرک صنعتی و ۱۰ ناحیه صنعتی عملیاتی با مساحت یک هزار و ۱۲۳ هکتار وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *