عضو کمیسیون صنعت: شهرک های صنعتی گلستان نیازمند تقویت است

۲۰۱۷۰۱۲۱_۱۲۲۹۴۰

نماینده مردم بندرگز، ترکمن، گمیشان و کردکوی در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک های صنعتی در استان گلستان نیازمند تقویت در بخش های زیربنایی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، رامین نورقلی پور” در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار داشت: تقویت امکانات زیربنایی در شهرک های صنعتی، شرایط را برای حضور متقاضیان امر سرمایه گذاری فراهم می کند.

وی با اشاره به اینکه استان گلستان ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری در بخش صعت دارد افزود: فعالیت و رونق این بخش با استقرار واحدهای تولیدی در  شهرک های صنعتی زمینه اشتغال و رفع مشکل بیکاری را فراهم می کند.

عضو کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی یادآور شد:  شهرهای غرب استان با مشکل بیکاری دست و پنجه نرم می کنند که رونق  شهرک های صنعتی در جهت رفع این مشکل بسیار موثر است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان نیز گفت: در زمان حاضر در این استان ۲۲ ناحیه و شهرک صنعتی فعال داریم که شرایط واگذاری زمین را دارند.

حجت اله خلیل زاده  از توسعه شهرک های صنعتی استان با هدف فراهم کردن شرایط لازم به منظور استقرار واحدهای صنعتی جدید  خبر داد و افزود: توسعه شهرک‌های صنعتی علی آباد و گنبد  در دستور کار این شرکت قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *