صادرات محصولات لبنی استان گلستان با برند مشترک

14

 مدیرعامل شرکت شهركهاي صنعتي گلستان گفت: تلاش می شود در راستای برنامه های تدوین شده خوشه فرآورده های لبنی، صادرات فرآوردههای لبنی استان از شرکتهای مختلف با یک برند مشترک در کشورهای همسایه عرضه شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: این اقدام در راستای نامگذاری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و  اجرای برنامه های عملیاتی خوشه فرآورده های لبنی استان صورت می گیرد.

به گفته وی  کنسرسیوم صادراتی یک فعالیت جدید در استان و کشور است و تمام خوشهها در تلاش هستند که به این کنسرسیوم مشترک برسند.

وی ابراز داشت: میتوان تعدادي واحد تولیدی را با یک طراحی مشترک برای صادرات بین‌المللی تجمیع کرد  تا محصولات لبنی صادراتی با یک برند مشترک در بازار جهانی عرضه شود.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي گلستان با اشاره به راهاندازی شبکه فروش فرآوردههای لبنی استان گلستان گفت: این شبکه فروش یکی از دستاوردهای خوشه لبنی بوده که باعث شده شرکتهای لبنی استان بتوانند در بازار محلی (استان گلستان) فعالیت کنند.

خليل زاده با بیان اینکه عرضه مستقیم در حال حاضر در چند فروشگاه تعاونی دولتی در سطح استان در حال انجام است، گفت: با اداره کل استاندارد نیز هماهنگی صورت گرفته تا بر کیفیت محصولات این فروشگاهها نظارت داشته باشد.

وی بیان داشت: افزایش فرهنگ مصرف لبنیات همراه با افزایش فروش محصولات لبنی استان از اهداف ما در عرضه مستقیم در فروشگاههای استان گلستان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *