شهرک صنعتی جدیدی در استان گلستان راه اندازی نمی شود

1111

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: شهرک های صنعتی جدید در این استان راه اندازی نخواهد شد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حجت اله خلیل زاده در نشست مشترک شورای معاونین و مدیران این شرکت و واحدهای صنعتی شهرک صنعتی گرگان ۲ اظهار داشت: تقویت زیرساخت ها و امکانات زیربنایی و حمایت از صنایع کوچک مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی اولویت شرکت در سال جاری است.

هم اکنون ۲۳ شهرک و ناحیه صنعتی عملیاتی در استان گلستان وجود دارد که بالغ بر ۶۴۴ واحد صنعتی در این شهرک ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: برنامه این شرکت برای استقرار صنایع جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی از طریق توسعه شهرک های صنعتی دنبال می شود که در این خصوص توسعه شهرک صنعتی گنبد و علی آباد در دستور کار قرار دارد.

خلیل زاده یادآور شد: نگاه شرکت بر این است که تلاش مضاعفی را برای تامین زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی بکارگیرد که تحقق این امر نیازمند تعامل و همراهی همه بخش ها است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان همچنین بر تعامل و همکاری بخش خصوصی و دولتی تاکید کرد و افزود: بخش خصوصی بازوی توانمند بخش دولتی است و بر این اساس شرکت در اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی مورد نیاز با واحدهای صنعتی تعامل خواهد داشت.

وی با اشاره به برنامه های این شرکت برای توجه بیشتر به شهرک صنعتی گرگان ۲ خاطرنشان کرد: شهرک های صنعتی مرکز استان دچار محرومیت هایی است که همزمان با اجرای پروژه های سایر شهرک های صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد.

به گفته وی توسعه متوازن اعتبارات و خدمات شهرک های صنعتی مهم است و پروژه های زیرساختی باید به صورت متوازن در شهرک ها و نواحی صنعتی انجام شود.

در این نشست چند تن از مدیران واحدهای صنعتی دیدگاهها و مشکلات خود را مطرح و خواستار پیگیری و رسیدگی آن شدند که از جمله آن می توان به تامین سرمایه درگردش و انجام پروژه های زیرساختی مورد نیاز در این شهرک صنعتی اشاره کرد.

1111

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *