رشد شاخص شهرک سازی اولویت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان است

1U5A8305

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: رشد شاخص شهرک سازی و تسریع در تکمیل زرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی از اولویت های اصلی این شرکت در سال جاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: برای تحقق این موضوع مهم نیاز است از محل منابع داخلی و استانی در حوزه شهرک سازی ، سرمایه گذاری قابل توجهی صورت گیرد.

وی از توسعه شهرک های صنعتی به عنوان یکی دیگر از فعالیت های این شرکت در سالجاری یاد کرد و افزود: توسعه شهرک صنعتی علی آباد، گنبد و گمیشان پیگیری می شود تا از این طریق زمین مورد نیاز متقاضیان سرمایه گذاری تامین شود.

خلیل زاده یادآور شد: تعیین تکلیف سندهای مالکیت و تفکیکی شهرک ها و نواحی صنعتی، واگذاری اداره امور و مالکیت شهرک ها و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تسریع در تکمیل منطقه ویژه اقتصادی اترک و افزایش منابع مالی از دیگر فعالیت های این شرکت در سال جاری است.

وی همچنین با بیان اینکه کاهش اسناد واخواستی از سوی این شرکت جدی پیگیری می شود اضافه کرد: تحقق برنامه های شرکت و تامین رضایت ذی نفعان و ارایه خدمت به آنان نیازمند افزایش منابع در قالب وصول مطالبات مالی شرکت و کاهش سفته های واخواستی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از تهیه و تدوین برنامه جامع آموزشی و آموزش پرسنل شرکت و کارکنان واحدهای تولیدی به عنوان یکی دیگر از برنامه های این شرکت نام برد.

به گفته وی بررسی دقیق و پایش واحدهای تولیدی راکد در استان و راه اندازی مجدد آنها در سال جاری به صورت جذی پیگیری می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *