در بازدید از واحدهای صنعتی گنبد تاکید شد: حمایت دستگاه قضایی از واحدهای صنعتی استان گلستان

IMG-20180507-WA0025

رییس کل دادگستری استان گلستان گفت: تلاش دستگاه قضایی در استان حمایت از واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، هادی هاشمیان اظهار داشت:  تمامی قضات دستگاه قضایی در استان نگاه مثبتی به حوزه تولید دارند و این می تواند در راستای توسعه صنعت موثر باشد.

وی ادامه داد: حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی موجب رونق سرمایه گذاری و اشتغال و در نهایت رفع بیکاری در استان می‌شود که این امر نقش بسزایی در کاهش بسیاری از تخلفات و آسیب‌های اجتماعی دارد.

به گفته وی مسئولین استانی وظیفه دارند ضمن حمایت از واحد‌های تولیدی و صنعتی، فضا را برای جذب سرمایه گذار، ایجاد واحد‌های تولیدی و نیز تولید کالای باکیفیت فراهم کنند.

هاشمیان  پیگیری و حمایت قضایی از سرمایه گذاری، تولید ملی و اشتغال در راستای منویات مقام معظم رهبری و تاکید ریاست محترم قوه قضائیه را از جمله سیاست‌های راهبردی دادگستری استان عنوان کرد.

به گفته وی  حضور میدانی و بازدید مسئولان و مدیران قضایی از واحد‌های تولیدی و صنعتی باهدف شنیدن سخنان مدیران تولید، بررسی مشکلات، شناخت موانع تولید در کنار ارائه مشاوره‌های حقوقی به صنعتگران می‌تواند نقش موثر و مفیدی در جهت رفع چالش‌های اشتغال و صنعت استان و تسهیل و روان سازی امور مربوط به آن داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز گفت: تمامی امکانات و زیرساخت های مورد نیاز برای استقرار واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی فراهم است.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: دستگاه قضایی استان طی سال های اخیر حمایت خوبی را از حوزه تولید داشته است که امیدواریم این روند ادامه یابد.

در حاشیه این نشست مسئولان دادگستری استان، فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط از واحدهای تولیدی بانیار پلیمر، مانی پلاست و واحد تولیدی رنگ و  رزین سبز مستقر در شهرک صنعتی گنبد بازدید کردند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *