خدمت رسانی کلینیک سیار کسب وکار به ۳۰۰واحد فعال شهرک های صنعتی گلستان

000000000010

 

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان  از راه اندازی کلینیک سیار خوشه کسب و کار در این استان خبر داد و گفت:  این مرکز به صاحبان و کارشناسان ۳۰۰ واحد فعال در نواحی و شهرک های صنعتی خدمت رسانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان،  سیدرضا  مسلمی اظهارکرد: این مرکز در قالب خدمت جدید به صاحبان و کارشناسان واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مشاوره برای رونق تولید ارائه می دهد.

به گفته وی؛ از ابتدای امسال ۶۵ واحد تولیدی از خدمات جدید در سه حوزه امور مالیاتی، تامین اجتماعی و روابط کار و کارگری و قوانین کار برخوردار شده اند.

وی افزود: این شرکت به دنبال کامل کردن خدمات جدید با بهره گیری از کارشناسان دستگاه های مرتبط در حل مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان است.

مسلمی گفت: ایمنی، مدیریت تولید، فرایند مدیریت، حقوقی و پوشش بیمه های همگانی از دیگر خدمات کلینیک سیار حوزه کسب و کار در راستای ارائه مشاوره به صاحبان و کارشناسان واحدهای تولیدی فعال است.

در این استان ۶۵۰ واحد بهره بردار در ۲۴ شهرک، ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی با ظرفیت اسمی اشتغال ۱۲ هزار و ۵۰۰نفر فعالیت دارد.

۷۰ درصد از صنایع کوچک فعال استان در شهرک ها و نواحی صنعتی این خطه شمالی مستقر هستند.

گلستان طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵، یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت دارد، اقتصاد این استان بیشتر بر پایه کشاورزی استوار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *