تمدید دستورالعمل مشوقات به واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواجی صنعتی

untitled

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از تمدید دستورالعمل اعطای مشوقات به واحدهای صنعتی و صنفی( تولید، توزیعی و خدماتی) تا پایان سال ۹۵ در شهرک ها و نواحی صنعتی  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: تمدید دستورالعمل مذکور پس از طرح در هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و تصویب آن برای اجرا به تمامی استان ها ابلاغ شد.

وی افزود: تمدید این دستورالعمل در راستای حمایت از تمامی واحدهای صنعتی و صنفی دارای قرارداداد حق بهره برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور صورت گرفته است.

خلیل زاده یادآور شد: بر این اساس واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی  صنعتی اعم از اراضی صنعتی، صنفی، بنگاههای خدمات عمومی انتفاعی، واحدهای فناوری و کسب و کار و واحدهای کارگاهی و صنفی که مشمول پرداخت تعدیل بدهی های معوق  بوده و تاکنون موفق به پرداخت بدهی خود نشده اند می توانند از تخفیفات و مشوق های این دستورالعمل بهره مند شوند.

وی ادامه داد: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در  سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” و در راستای رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه و افزایش سرمایه گذاری، رونق تولید و اشتغالزایی هرچه بیشتر، دستورالعمل اعطای مشوقات به واحدهای صنعتی را برای اجرا تا پایان سال ۹۵ به شرکت شهرک های صنعتی استانها ابلاغ کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خواست تا با مراجعه به واحد برنامه ریزی و امور اقتصادی این شرکت از مزایای دستورالعمل ابلاغی بهره مند شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *