تعیین تکلیف ۷۲ قرارداد راکد و غیرفعال در شهرکهای صنعتی استان گلستان

DSC07261

مدیرحقوقی و امور قراردادها شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان از تعیین تکلیف ۷۲ قرارداد راکد و غیرفعال در سطح شهرک‌های صنعتی استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان، محمد ايري اظهار داشت: این قراردادها در نشست هاي هیأت حل اختلاف و داوری در سال۹۳ که به‌منظور تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌ها ونواحی صنعتی استان برگزار شد، در مجموعً با متراژ ۲۹۹هزار و ۱۶۳مترمربع تعیین تکلیف شد.

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از طي تشريفات مقرر در دستورالعمل من جمله ارسال اخطاریه نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال نمودن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل اختلاف و داوری اقدام می‌نماید.

مديرحقوقي وامور قراردادها شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان، عدم دریافت پروانه ساختمانی، عدم ساخت و ساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، بدهی مالی، انقضاء اعتبار یا ابطال جواز تأسیس را از جمله موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد که در جلسات هیأت حل اختلاف و داوری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ايري  تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال از طریق هیأت حل اختلاف و داوری را  راهکار مفید و تخصصی در برخورد با واحدهای متخلف بدون ارجاع به مراجع قضایی دانست و خاطرنشان کرد: فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی با جدیت دنبال خواهد شد تا به ‌واسطه آن، زمین مورد نیاز برای سرمایه‌گذاران واقعی جهت ایجاد واحدهای تولیدی و فرصت‌های شغلی در سطح استان گلستان فراهم شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *