تعیین تکلیف ۱۴ قرارداد راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گلستان

DSC05650

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان از تعیین تکلیف ۱۴ قرارداد راکد و غیرفعال در سطح شهرک‌های صنعتی استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان، محمد ایری اظهار داشت: در نشست هیأت حل اختلاف و داوری که به‌منظور تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی بندرگز ، كردكوي،بندرتركمن،آق قلا، گرگان۱ ،گرگان۲،گوزن فارس،علي آباد،راميان ومينودشت برگزار شد، ۱۴قرارداد جمعاً به متراژ ۸۵هزار و ۷۳۲مترمربع تعیین تکلیف شد.

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان، عدم دریافت پروانه ساختمانی، عدم ساخت و ساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، بدهی مالی، انقضاء اعتبار یا ابطال جواز تأسیس را از جمله موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد که در جلسات هیأت حل اختلاف و داوری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال از طریق هیأت حل اختلاف و داوری را یک راهکار مفید و تخصصی در برخورد با واحدهای متخلف بدون ارجاع به مراجع قضایی دانست و خاطرنشان کرد: فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی با جدیت دنبال خواهد شد تا به ‌واسطه آن، زمین مورد نیاز برای سرمایه‌گذاران واقعی جهت ایجاد واحدهای تولیدی و فرصت‌های شغلی در سطح استان گلستان فراهم شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *