تعیین تکلیف ۱۲ قرارداد راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی استان گلستان

DSC04460

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از تعیین تکلیف ۱۲ قرارداد راکد و غیرفعال در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: در نشست هیات حل اختلاف و داوری قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی کردکوی،  بندرترکمن، گرگان ۲، گوزن فارس، آزادشهر، گنبد، مینودشت بررسی و تعیین تکلیف شد.

وی گفت: بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از طی تشریفات مقرر در دستورالعمل از جمله  ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال نمودن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل اختلاف و داوری اقدام می‌ کند.

خلیل زاده ادامه داد:  عدم دریافت پروانه ساختمانی، عدم ساخت و ساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، بدهی مالی، بدهی حق شارژ و گاز، انقضاء اعتبار یا ابطال جواز تأسیس و عدم انعقاد قرارداد و تحویل را از جمله موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد که در جلسات هیأت حل اختلاف و داوری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی یادآور شد:  تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال از طریق هیأت حل اختلاف و داوری راهکار مفید و تخصصی در برخورد با واحدهای متخلف بدون ارجاع به مراجع قضایی است.

به گفته وی فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی با جدیت دنبال خواهد شد تا به‌واسطه آن، زمین مورد نیاز برای سرمایه‌گذاران واقعی جهت ایجاد واحدهای تولیدی و فرصت‌های شغلی در سطح استان فراهم شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *