تعیین تکلیف ۱۰ قرارداد راکد و غیرفعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گلستان

۲۰۱۷۱۰۰۷_۰۸۰۸۰۲

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان از تعیین تکلیف  ۱۰ قرارداد راکد و غیرفعال در سطح شهرک‌های صنعتی استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان، محمد ایری  اظهار داشت: در نشست هیأت حل اختلاف و داوری  به‌منظور تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی بندرگز ، بندرتركمن،آق قلا، گرگان۱ ، فاضل آباد و  گنبد برگزار شد.

به گفته وی بر این اساس در جلسه هیئت حل اختلاف و داوری ۱۰ قرارداد راکد و غیرفعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با متراژ ۸۰ هزار و ۳۸۷ مترمربع تعیین تکیف شد.

وی یادآور شد: شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از طي تشريفات مقرر در دستورالعمل من جمله ارسال اخطاریه نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال نمودن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل اختلاف و داوری اقدام می‌نماید.

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان، عدم دریافت پروانه ساختمانی، عدم ساخت و ساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، بدهی مالی، انقضاء اعتبار یا ابطال جواز تأسیس را از جمله موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد که در جلسات هیأت حل اختلاف و داوری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ایری تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال از طریق هیأت حل اختلاف و داوری را یک راهکار مفید و تخصصی در برخورد با واحدهای متخلف بدون ارجاع به مراجع قضایی دانست و خاطرنشان کرد: فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی با جدیت دنبال خواهد شد تا به ‌واسطه آن، زمین مورد نیاز برای سرمایه‌گذاران واقعی جهت ایجاد واحدهای تولیدی و فرصت‌های شغلی در سطح استان گلستان فراهم شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *