تجلیل از جانبازان شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان

DSC09854

همزمان با میلاد مسعود حضرت ابوالفضل(ع) و گرامیداشت روز جانباز و با حضور مدیران بخش صنعت، معدن و تجارت ، از جانبازان شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان گفت:  رشادت های ایثارگران در طول هشت سال جنگ تحمیلی قابل ستایش بوده و همه مدیون ایثارگری جانبازان هستند.

رحمن محمدزاده اظهار داشت: امروز جانبازان بازماندگان و اشاعه دهندگان فرهنگ ایثارگری در جامعه بویژه برای نسل جوان هستند  و نسل جوان باید با ایثارگری و رشادت های جانبازان آشنا شوند.

به گفته وی پیشرفت‌های امروز کشورمان در سایه دفاع و مجاهدت‌های شهدا و جانبازان حاصل شده و ملت ما با تمام وجود مدیون تلاش‌های این ایثارگران بوده و در واقع قدرشناس این همه ایثارگری است.

وی با تقدیر از فداکاری‌های همسران و خانواده‌های جانبازان خاطرنشان کرد: ایثارگران عزیز ما در مکتب حضرت ابوالفضل العباس(ع) تربیت شده‌اند و با ولایت مداری در مقابل استکبار ایستادگی کردند.

در این مراسم که با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان گلستان برگزار شد،  از دو تن از جانبازان شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان تجلیل شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *