تثبیت مالکیت و اخذ سند ۹۰ درصد اراضی در اختیار شهرک های صنعتی استان گلستان

111

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از تثبیت مالکیت و اخذ سند ۹۰ درصد اراضی در اختیار این شرکت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، محمد ایری اظهار داشت: تاکنون تثبیت مالکیت و اخذ سند در یک هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی این استانمحقق شد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام ارتباط مستقیمی با رونق اقتصادی دارد تصریح کرد: یکی از دغدغه های واحدهای صنعتی عدم تثبیت مالکیت و سند شش دانگ بوده است که با اقدامات انجام شده، زمینه اخذ سند شش دانگ برای واحدهای صنعتی مهیا شد.

ایری یادآور شد: تثبیت  مالکیت و اخذ سند در شهرک های صنعتی یکی از مباحث حساس و اولویت دار در این شرکت برای جلوگیری از تعرض به اموال دولتی و همچنین اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از مشکلات حقوقی است.

وی ادامه داد:  تثبیت مالکیت و  اخذ سند اراضی شهرک صنعتی علی آباد نیز  به مشابه سایر شهرک های صنعتی استان از جمله شهرک صنعتی گنبد، بندرگز، آق قلا و مینودشت با همکاری اداره ثبت و اسناد به طور ۱۰۰ درصد اجرایی شد که  واحدهای صنعتی حائز شرایط  مستقر در این شهرک صنعتی نیز می توانند برای اخذ سند شش دانگ به شرکت شهرک های صنعتی استان مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *