تاکید استاندار گلستان بر تقویت امکانات زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی اترک

12

استاندار گلستان به همراه هیئت همراه از منطقه ویژه اقتصادی اترک بازدید و از نزدیک  در جریان آخرین وضعیت زیرساختی و طرح های در دست اجرا در این منطقه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، حسن صادقلو در این بازدید بر تقویت امکانات زیربنایی منطقه ویژه اقتصادی گلستان تاکید کرد و گفت: این موضوع به صورت جدی باید مورد توجه قرار گیرد. به گفته وی منطقه ویژه اقتصادی گلستان می تواند ظرفیت خوبی برای استقرار سرمایه گذاران صنعتی و در نهایت توسعه صنعتی استان باشد.

استاندار گلستان  از تنها واحد تولیدی سقف کاذب که در منطقه ویژه اقتصادی اترک در حال ساخت است نیز بازدید کرد و در جریان پیشرفت کاری آن قرار گرفت.

در این شرکت که مصوبه دریافت ۲میلیارد تومان تسهیلات را دریافت کرده تا کنون ۲میلیون دلار هزینه شده و قرار است با ساخت ۶ سوله به بزرگترین تولید کننده سقف کاذب، دیوار پوش کش سان و ضدآب و ضد رطوبت و قابل شستشو در خاورمیانه.تبدیل شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان در حاشیه این بازدید  گفت: اکنون در منطقه ویژه اقتصادی اترک، ۱۲ واحد تولیدی برای آغاز عملیات اجرایی قرارداد دریافت زمین به مساحت ۱۵ هکتار با این شرکت منعقد کرده اند. حجت اله خلیل زاده صورتی افزود: در این خصوص متقاضیان دریافت زمین برای اجرای واحدهای تولیدی در حوزه سولفات پتاسیم، ایزوگام، پوشش سقف کاذب و خوراک آبزیان با این شرکت قرارداد امضا کرده اند. به گفته وی، اکنون در منطقه ویژه اقتصادی اترک ۲۵۰ هکتار زمین با سرمایه گذاری ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار آماده واگذاری به متقاضیان جهت ایجاد واحدهای تولیدی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *