تامین ۸۰ درصد زیرساخت های شهرک های صنعتی استان گلستان

10

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی گلستان گفت:  ۸۰ درصد امکانات و زیرساخت های مورد نیاز شهرک های صنعتی در این استان عملیاتی و تامین شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان،  رحمان محمدزاده در نشست خبری مشترک صنعت، معدن و تجارت گلستان و مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی گلستان اظهار کرد: تلاش می شود تا پایان سالجاری امکانات و زطیرساخت های باقی مانده در شهرکهای صنعتی استان نیز عملیاتی و اجرایی شود.

به گفته وی ۱۴ میلیارد‎ اعتبار برای پروژه‎های باقیمانده برای ۲۳ شهرک صنعتی گلستان برنامه‎ریزی شده و امید است این پروژه ها امسال به پایان برسد..

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی گلستان با بیان اینکه آب برای تمام شهرک‎های صنعتی تامین شده، گفت: مشکل تامین آب در شهرک‎های صنعتی وجود ندارد اما با کمبود منابع آبی رو به رو هستیم.

محمدزاده با بیان اینکه گاز ۹۲ درصد، تلفن ۸۲ درصد و تصویخانه ۸۹ درصد زیر ساخت‎های آن در شهرک‎های صنعتی  استان تامین شده است.

محمدزاده ادامه داد:  ۴۲ پروژه در بخش زیرساخت‎ها با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال با اعتبارات ملی استانی و داخلی در سالجاری جذب شده که عملیاتی می‎شود.

استان گلستان دارای ۲۳ شهرک و ناحیه صنعتی بهره بردار با مساحت فاز عملیاتی یک هزار و ۱۲۳ هکتار  است.

مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی گلستان با بیان اینکه در بخش زیرساخت‎ها و نوسازی در صنایع کوچک ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار دریافت کردیم، گفت: این اعتبار به ۲۰ واحد استانی تزریق شده است.

وی خاطر‎نشان کرد: ۹۱ دوره آموزشی در سه حوزه کارآفرینی و مدیریتی برای یک هزار و ۳۹۰ نفر در سال گذشته برگزار شد.

وی افزود: حمایت از پایان نامه‌ها ، استفاده از دفاتر مشاوره و استقرار آن در شهرک‎های صنعتی، اجرای دو طرح ملی مدیریت دانش و تدوین بیمه حمایتی صنایع کوچک، راه‎اندازی دو خوشه صنعتی لبنی و فرش، برگزاری کنگره و نمایشگاه محصولات لبنی از اقدامات ما در سال گذشته بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *