تامین امکانات ۸۸درصد از شهرک ها و نواحی صنعتی گلستان

untitled

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: اکنون ۸۸ درصد از شهرک های و نواحی صنعتی فعال در این استان دارای شبکه برق، آب، گاز و مخابرات هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حجت اله خلیل زاده  افزود: ۲۱ شهرک و نواحی صنعتی در مناطق مختلف استان دایر شده که زیرساخت های آنها در شرایط مناسب است ،ولی برای رسیدن به ایده آل در ایجاد زیرساخت فاصله دارند.

وی اضافه کرد: ولی زیرساخت های فراهم شده در شهرک و نواحی صنعتی استان برای حضور سرمایه گذاری در ایجاد واحدهای صنعتی، از شرایط خوبی برخوردار می باشد.

وی از انجام طرح های گاز رسانی و مخابراتی در شهرک صنعتی مراوه تپه در شرقی ترین نقطه استان در سال جاری نیز خبر داد و گفت: این زیرساخت هادر شهرک صنعتی در مراوه تپه در دست اجراست که نمونه بارز از مشارکت این شرکت در رفع محرومیت و جذب سرمایه گذار در مناطق محروم است.

او به آماده بودن طرح گازرسانی به دو شهرک صنعتی در آزادشهر و رامیان نیز اشاره کرد و افزود: اکنون این طرح در مرحله آزمایش برای بهره برداری رسمی قرار دارد و به زودی افتتاح می شود.

به گفته خلیل زاده صورتی برای احرای این طرح در شهرک های صنعتی آزادشهر و رامیان هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات تخصیصی به شرکت هزینه شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *