تامین امکانات زیربنایی در شهرک های صنعتی گلستان جدی پیگیری می شود

12

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان گفت: تامین امکانات زیربنایی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان به صورت جدی پیگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان، حجت اله خلیل زاده در نشست مشترک شورای معاونین و مدیران شرکت با نمایندگان واحدهای صنعتی شهرک صنعتی گنبد اظهار داشت: برای تامین امکانات زیربنایی پروژه های عمرانی خوبی پیش بینی و عملیات اجرایی تعدادی از این پروژه ها نیز در سالجاری آغاز شده است.

به گفته وی، در زمان حاضر شهرک ها و نواحی صنعتی استان گلستان از نظر تامین امکانات زیرساختی نظیر آب، برق، گاز و مخابرات و احداث تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی در وضعت خوبی قرار دارد.

خلیل زاده با اشاره به اینکه شرایط برای حضور متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فراهم است ادامه داد: این شرکت تمام توان خود را برای حمایت از سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی به کار می گیرد.

وی افزود: برگزاری نشست مشترک شورای معاونین و مدیران شرکت با مدیران واحدهای صنعتی به منظور شناسایی مشکلات  واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی انجام می گیرد که این اقدام گامی مهم در راستای ارایه خدمت به صنعتگران و افزایش میزان رضایتمندی از سطح خدمات ارایه شده شرکت شهرکهای صنعتی است.

نمایندگان واحدهای صنعتی شهرک صنعتی گنبد نیز در این نشست، مشکلات و نیازهای خود را مطرح و خواستار پیگیری آن شدند.

همچنین اعضای شورای معاونین و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان از واحدهای صنعتی کیمیا سبزیاران تولید کننده رنگ و روغن و رواحد صنعتی هروان تولید کننده روغن موتور و پروژه های عمرانی احداث مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی آب شهرک صنعتی گنبد بازدید کردند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *