بهره برداری از ۱۹ طرح زیربنایی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گلستان

IMG_20171122_134718

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از بهره برداری ۱۹ طرح زیربنایی و عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، حجت اله خلیل زاده به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در نشست با خبرنگاران استان اظهار داشت: برای بهره برداری از این طرح ها بالغ بر ۶۴ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.

وی افزود:  شبکه توزیه گاز، جدول هدایت آبهای سطحی، روشنایی معابر، افتتاح ساختمان اداری تصفیه خانه فاضلاب صنعتی،  بیس و آسفالت و فاز دوم و سوم شبکه جمع آوری فاضلاب از مهمترین طرح های قابل افتتاح در این ایام است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته این شرکت در چهار سال دولت تدبیر و امید یادآور شد:  پروژه‌هاي گازرساني به ۶ شهرك و ناحيه صنعتي و بهره‌مندي واحدهاي بهره‌بردار از گاز طبيعي با اعتباري بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال  تکمیل و اجرا شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان ادامه داد: .  عمليات اجرايي پروژه گازرساني منطقه ويژه اقتصادي  با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال آغاز شد.

خلیل زاده افزود: تکمیل و اجرای پروژه تأمين ارتباطات مخابراتي و دسترسي به اينترنت در ۶ شهرك و ناحيه صنعتي با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال از دیگر این فعالیت ها بوده است.

وی از آغاز عمليات اجرايي پروژه فيبر نوري و شبكه داخلي مخابرات منطقه ويژه اقتصادي اترك با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: همچنین در طول چهار سال دولت تدبیر و امید  ۴ خودروي آتش‌نشاني خریداری و در شهركها و نواحي صنعتي با اعتباري بالغ بر  ۱۴ میلیارد ریال  مستقر شد.

خلیل زاده خاطرنشان کرد: ساخت و بهره‌برداري يك تصفيه خانه فاضلاب در شهرك صنعتي گرگان۲ با اعتباري بالغ بر۴۲ میلیارد ریال  و همچنين طراحي و آغاز عمليات اجرايي پروژه‌ها ساخت مدول دوم تصفيه خانه بندرگز و بناور و مدول سوم تصفيه خانه مينودشت با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در حال انجام مي‌باشد.

۷

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *