برگزاری نخستین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان

۲۰۱۷۰۱۱۶_۱۱۳۷۲۹

نخستین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت شهرک های صنعتی گلستان با حضور معاون صنایع کوچک، رییس خبرگزاری ایرنا مرکز گلستان، نماینده روزنامه گسترش صمت و نماینده مدیران مسئول نشریات استانی  برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: شورای اطلاع رسانی باید در جهت تقویت شهرک های صنعتی و امیدبخشی به مردم در قالب‌های مختلف و متنوع انعکاس خدمات نظام و دولت گام بردارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان، سیدرضا مسلمی عقیلی اظهار داشت: تشکیل شورای اطلاع رسانی در سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و به دنبال آن در شرکت های استانی اقدامی ارزشمند در جهت تقویت فعالیت های اطلاع رسانی بوده است.

به گفته وی توانمندی ها وظرفیت های خوبی در شهرک ها و نواحی صنعتی وجود دارد که این شورا می تواند در جهت معرفی آن برنامه های لازم را در دستور کار خود قرار دهد.

مسلمی عقیلی یادآور شد: تعامل با رسانه ملی، خبرگزاری ها و مطبوعات و نهادهای مرتبط با این حوزه با ارایه  برنامه ها مورد توجه شورای اطلاع رسانی است.

در این نشست اعضای شورای اطلاع رسانی شرکت شهرک های صنعتی گلستان دیدگاهها و پیشنهادات خود را در حوزه های اطلاع رسانی، تبلیغات و راههای تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کردند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *