برگزاری مراسم روز جانباز در شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان

DSC04870

همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز، در مراسمی از رشادت ها و فداکاری های جانبازان و همسران آنها در شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان تجلیل شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان در این مراسم گفت: جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس پایمردی و پایداری خود را ثابت کردند و اکنون نیز با زخم‌های به جا مانده در جسم و جانشان همچنان مقاوم هستند.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: این مقام مسئول روز جانباز را فرصتی برای تجدیدپیمان با این سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب دانست و ادامه داد: روحیه ایثارگری و جانفشانی جانبازان از ارکان تداوم واقتدار نظام اسلامی در برابر تعرض دشمنان است و تا چنین روحیه ای در بین جوانان و مردم ماست، آسیب جدی از دشمنان نخواهیم دید.

به گفته وی  ایثارگری جانبازان تجلی بهترین الگوهای فرهنگ اسلامی برای نسل جوان و آینده هستند و روحیه ایثارگری جانبازان تثبیت کننده و تحکیم بخشنده نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

خلیل زاده ادامه داد:  صبر و شکیبایی جانبازان و خانواده آنها در تحمل درد بیماری و پرستاری از جانبازان توصیف ناشدنی و آنها در نزد خداوند متعال از جایگاه بالایی برخوردارند.

در این مراسم از چهار جانباز سرافراز شرکت شهرک های صنعتی به همراه همسران آنها با اهدای لوح یادبود و جوایزی تقدیر شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *