برگزاری مانور آتش نشانی و اطفاء حریق در شهرک صنعتی آق قلا

DSC03247

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گلستان از برگزاری مانور آتش نشانی و اطفاء حریق با حضور شاغلین واحدهای صنعتی و کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در شهرک صنعتی آق قلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: این مانور با هدف  ایمنی این شهرک‌های صنعتی در مواقع  حوادث مترقبه و غیرمترقبه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در نظر است مانور آتش سوی و اطفا حریق در تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی استان برگزار شود افزود: تلاش می شود با تجهیز شهرک ها و نواحی صنعتی  به سیستم‌های مجهز ایمنی و حفاظتی، از خطرات احتمالی که ممکن است واحدهای صنعتی را تهدید کند، مقابله شود.

خلیل زاده ادامه داد:  در حال حاضر ۳ آشیانه آتش‌نشانی فعال مجهز به ۳ خودروی آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی گنبد، آق قلا و بندرگز  در حال فعالیت هستند .

وی افزود: برگزاری مانورهای آتش نشانی فرصت مناسبی برای نشان دادن آمادگی نیروهای آتش نشان در حفاظت از سرمایه های صنعتگران در شهرکها و نواحی صنعتی می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: در این مانور  نیروهای آتش نشان مستقر در شهرک صنعتی آق قلا  با انواع حریق و روش های مقابله با آنها،  امکانات آتش نشانی موجود در ایستگاه ونحوه کار با تجهیزات خودرو آتش نشانی و همچنین شناسایی نقاط و گلوگاه های حساس و حادثه خیز شهرک آشنا شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *