برگزاری تور رسانه های گروهی در شهرکهای صنعتی گلستان

DSC09179

خبرنگاران رسانه های گروهی استان گلستان از واحد تولیدی پاک نرم شمال در شهرک صنعتی آق قلا بازدید و ازنزدیک با خطوط تولید این واحد تولید دستمال کاغذی آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهخای صنعتی استان گلستان، معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان گفت: آشنایی بیشتر خبرنگاران رسانه های گروهی با فرآیند تولید در واحدهای صنعتی و اطلاع رسانی تلاش تولیدکنندگان استان به مردم ، خبرنگاران استان از اهداف برگزاری این تور رسانه ای بوده است.

سیدرضا مسلمی عقیلی اظهار داشت: اصحاب رسانه پل ارتباطی دولت و مردم هستند و حضور ایشان در یک واحد صنعتی و بازدید آنها از خطوط تولید کارخانه به این منظور است که خدمات تلاشگران عرصه تولید برای ارائه یک محصول در بازار را برای مردم توصیف کنند.

وی افزود: ارایه توانمندی ها و مزیت های بخش صنعت استان به ویپه شهرک ها و نواحی صنعتی می تواند زمینه جذب سرمایه گذاری صنعتی در این استان را فراهم کند.

وی گفت: انتظار است اصحاب رسانه پس از بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی زمینه حضور متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی را فراهم کنند.

 

مدیر عامل شرکت پاک نرم شمال گفت : در کشور ۴۰۰ واحد صنعتی تولید کننده دستمال کاغذی به ثبت رسیده است که بجز ۴ واحد ، همگی مواد اولیه را از خارج از کشور وارد نموده و پس ازبسته بندی به بازار ارائه می کنند .

فردوسی افزود : تنها ۴ واحد تولیدی در کشور وجود دارند که مواد اولیه رولهای دستمال کاغذی را خودشان تولید می کنند ، که گروه صنعتی وایت ( شرکت پاک نرم شمال) یکی از این واحدها می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *