بازدید واحدهای صنعتی گلستان از نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی

111

گروهی از کارشناسان و مدیران واحدهای صنعتی استان گلستان از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، موادغذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۱۵ بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان، معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۵ تا ۸ خرداد  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان بود.

سیدرضا مسلمی عقیلی اظهار داشت: در این بازدید ۲۱نفر از کارشناسان و مدیران واحدهای صنعتی همگن در حوزه صنایع غذایی این استان حضور داشتند.

وی تصریح کرد: ارتقاء دانش فن آوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات و تم های نمایشگاه ، معرفی توانمندیها و پیشرفت های کشورمان در زمینه های موضوعی نمایشگاه و ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیر نفتی کشور از اهداف برگزاری این نمایشگاه بوده است.

وی افزود: حضور واحدئهای صنعتی استان گلستان در نمایشگاه مذکور با هدف آشنائی با آخرین دست آوردهای علمی و صنعتی کشورمان  و جهان در زمینه های موضوعی نمایشگاه انجام شد.

در نمایشگاه امسال ۷۱۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۲۳۶ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان از ۲۲ کشورجهان آخرین دست آوردهای خود را در زمینه فرآورده ها و محصولات غذائی، صنایع تبدیلی و صنایع مرتبط،  ماشین آلات، تجهیزات و تکنولوژی صنایع غذائی، بسته بندی و تجهیزات جانبی،  ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری، نهاده ها و صنایع کشاورزی، و واحدهای تحقیقاتی و پژوهشی،  درمعرض دید دست اندرکاران وعلاقمندان قرار دادند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *