بازدید نماینده مردم گرگان و آقلا  در مجلس شورای اسلامی  از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی آق قلا

0000000000000000000000000000031

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک  صنعتی آق قلا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، نورمحمد تربتی نژاد در این بازدید بر ضرورت ارایه خدمات مناسب به واحدهای بهره بردار و طرح های در دست اجرا تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه استان گلستان در بخش صنعت می تواند نقش خود را در تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کند افزود: ظرفیت ها و توانمندی های فراوانی در بخش های اقتصادی استان وجود دارد که باید به بالفعل تبدیل شود.

تربتی نژاد ادامه داد: تلاش های خوبی برای استقرار صنایع کوچک و متوسط در شهرک های صنعتی صورت گرفته است و لازم است در جهت تقویت و حمایت از این صنایع تمامی امکانات مادی و معنوی  به کار گرفته شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز گفت: شهرک ها و ناحی صنعتی استان در حوزه زیرساختی در وضعیت مناسبی قرار دارند و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز برخی از شهرک ها در دستور کار این شرکت قرار دارد.

حجت اله خلیل زاده یادآورشد: در سالجاری پروژه های قابل توجهی تعریف شده است که بخشی از این پروژه ها اجرایی و بخشی دیگر در مرحله اقدامات اجرایی است.

به گفته وی تلاش می شود شهرک ها و نواحی صنعتی استان گلستان از تمامی امکانات زیرساختی مورد نیاز جهت استقرار واحدهای صنعتی برخوردار شوند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از واحدهای تولیدی رشد دانه، به بان شیمی، کشت و صنعت آبکار و لعل سقف هیرکان بازدید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *