بازدید معاون استاندار گلستان از شهرک صنعتی علی آبادکتول

1451565925_img__

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان به همراه فرماندار و رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان علی آباد کتول از شهرک صنعتی این شهر بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان، “محمود ربیعی” در این بازدید بر توجه جدی به حوزه اشتغال و توسعه کمی و کیفی در شهرک های صنعتی تاکید کرد.

وی تصریح کرد: بیکاری یکی از معضلات اصلی این استان است که شهرک های صنعتی نقش مهمی در رفع این مشکل و ایجاد اشتغال پایدار ایفا می کند.

به گفته وی هم و غم دولت حفظ اشتغال موجود است و در این زمینه لازم است نگاه ویژه ای به حوزه تولید و سرمایه گذاری در استان داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان نیز گفت: تلاش خود را برای ارایه خدمات کمی و کیفی بهتر در شهرک ها و نواحی صنعتی به صنعتگران و متقاضیان سرمایه گذاری صنعتی بکار خواهیم گرفت.

حجت اله خلیل زاده صورتی اظهار داشت: تکمیل زیرساخت ها در شهرک های کمتر برخوردار و توسعه کمی و کیفی از مهمترین موضوعاتی است که به صورت جدی پیگیری می شود.

سرپرست شهرک صنعتی علی آبادکتول نیز در این بازدید گزارشی از واحدهای فعال و نیمه فعال شهرک صنعتی ارایه کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان از واحد درحال احداث بلوردانه گلستان و واحد توليدي قطعات پلاستيكي كه دچارحريق شده بود بازدید و دستور لازم را به منظور رفع مشکلات پیش روی صادرکرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *