بازدید فرماندار گمیشان از ناحیه صنعتی گمیشان استان گلستان

1480927773_img_3000

فرماندار شهرستان گمیشان به همراه “مدیر عامل شرک شهرک های صنعتی استان گلستان از محل احداث ناحیه صنعتی گمیشان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، فرماندار شهرستان در این بازدید راه اندازی ناحیه صنعتی گمیشان  را یکی از نیازهای ضروری منطقه عنوان کرد.

“امیر شیر توماج افزود: انتظار می رود با توسعه زیرساخت های این ناحیه صنعتی، فعالیت ها برای  تامین خوراک آبزیان و بسته بندی و فرآوری محصولات میگو در ناحیه صنعتی گمیشان آغاز شود.

وی افزود: ناحیه صنعتی گمیشان زمینه ساز رونق اقتصادی و شکوفایی منطقه بوده و نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری منطقه ایفا خواهد کرد.

توماج با تاکید بر این موضوع که خدمت به مردم وظیفه همه مسئولین می باشد، خاطر نشان کرد: اجرای سیاست های کلی نظام و عملیاتی نمودن اهداف و برنامه های دولت در کشور که همان خدمت به مردم و ایجاد اشتغال پایدار است وظیفه همه ما می باشد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان نیز با ارائه گزارشی از روند پروژه ناحیه صنعتی گمیشان ارائه و گفت: برای تامین آب مورد نیاز ناحیه صنعتی گمیشان فعالیت هایی انجام شده است.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت:  تامین منبع آب و تجهیز و تکمیل آب مورد نیاز ناحیه صنعتی از برنامه هایی است که در سال جاری توسط این شرکت انجام خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *