بازدید فرماندار از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی آق قلا

111

فرماندار شهرستان آق قلا به همراه مدیران مرتبط با بخش صنعت، معذن و تجارت، تامین اجتماعی و کار،رفاه و امور اجتماعی از واحدهای تولیدی سندل،نصر نوین گلستان و شالوده فولاد آسیا در شهرک صنعتی این شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان،  امانگلدی ضمیر در این بازدید  بر تلاش برای رفع مسائل و مشکلات بخش صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه در این بازدیدها مشکلات صنایع و تولیدکنندگان به دقت بررسی می شود افزود: در این بازدیدها راهکارهای توسعه صنعتی شهرستان و یا علل رکود یا توقف فعالیت واحدهای تولیدی و هماهنگی برای حل مشکل و همچنین بررسی و پیگیری رفع موانع مربوط در دستور کار قرار میگیرد.

ضمیر افزود: موانع تولید در هر یک از بخشها باید مورد بررسی قرار گیرد و  با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری بر حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام اساسی صورت گیرد.

وی ادامه داد:  دولت و همه مدیران اجرایی برای تقویت بخش تولید و صنعت تمام توان و امکانات خود را بسیج کرده اند.امروز همه مدیران دستگاه های اجرایی برای کمک و پشتیبانی از بخش تولید و اشتغال پای کار هستند.

وی با اشاره به نیاز بسیاری از صنعتگران به سرمایه در گردش و نقدینگی، اظهار کرد:در حال حاضر هیچ محدودیتی برای اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی که به شکل واقعی کننده کار باشند، وجود ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *