بازدید فرماندار آق قلا از واحد تولیدی دژ پلاست در راستای ارزیابی تسهیلات رونق تولید

0 abadan 43

 

فرماندار شهرستان آق قلا  از واحد تولیدی “دژ پلاست”مستقر در شهرک صنعتی آق قلا در راستای ارزیابی تسهیلات رونق تولید  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، امانگلدی ضمیر اظهار داشت:  این بازدید  به منظور پیگیری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان و سزمایه گذاران ، به همراه روسای ادارات صنعت،معدن و تجارت و شهرک صنعتی از واحد تولیدی “دژ پلاست” تولید کننده نایلون و پلاستیک انجام شد.

وی با اشاره به حمایت دولت “تدبیر و امید” از تولیدکنندگان و توسعه و تقویت اشتغالزائی پایدار اظهار داشت : مهمترین اولویت دولت دوازدهم در شهرستان ایجاد و توسعه اشتغال پایدار و حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری و تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی ريال تولید و اشتغال” است و بر اساس پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در طی بازدیدهای دوره ای از واحدهای مختلف نگاه ویژه دولت “تدبیر و امید” در این حوزه کاملا مشهود می باشد.

فرماندار شهرستان آق قلا به برگزاری نشست مشترک شورای اداری با فعالین اقتصادی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد اشاره ای نمود و ایجاد بستر مناسب و تعامل بیشتر مدیران بخش خصوصی با دستگاههای اجرایی را از مهمترین اهداف دولت دوازدهم در حمایت از سرمایه گذاران و اشتغالزائی پایدار در شهرستان عنوان کرد.

“ضمیر” با بیان اینکه باید مشکلات و موانع تولید در هر یک از بخشها مورد بررسی قرار می گیرد تصریح کرد: مجموعه دولت و همه مدیران دستگاههای اجرایی برای تقویت بخش تولید و صنعت تمام توان و امکانات خود را بسیج کرده اند.امروز همه مدیران دستگاه های اجرایی برای کمک و پشتیبانی از بخش تولید و اشتغال پای کار هستند.

واحد صنعتی گدژ پلاست”از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید نایلون و پلاستیک های تجزیه پذیر از ضایعات و تبدیل آنها به گرانول و تولیدات پلاستیکی در شهرک صنعتی اق قلا آغاز کرده است که در حال حاضر ۱۰۵ نفر در سه شیفت کاری مشغول کار می باشند که علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی  به کشورهایی همچون گرجستان ،ترکمنستان و عراق صادرات محصولات تولیدی شرکت را صادر می نمایند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *