بازدید اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری گلستان از شهرک صنعتی بندرترکمن

DSC04800

اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان گلستان با حضور در شهرک صنعتی بندرترکمن از سه واحد تولیدی در زمینه های بسته بندی میگو و ماهی و واحد مکانیزه مواد معدنی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، رییس کل دادگستری گلستان در این بازدید گفت:  دادگستری استان امسال نیز مانند سال گذشته در قالب کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان، مشکلات حقوقی و قضایی سرمایه‌گذاران را بررسی و برای رفع آن تلاش می‌کند.

هادی هاشمیان اظهار داشت: بخشی از مشکلات سرمایه‌گذاران در استان، بروکراسی اداری و قوانین دست و پاگیر است که به منظور حمایت از سرمایه گذاران باید مرتفع شود.

به گفته وی از ظرفیت کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری که دستگاه‌های ذیربط هم در آن عضو هستند برای رفع موانع پیش روی سرمایه گذاری در استان  استفاده خواهیم کرد.

هاشمیان گفت : امسال نیز تلاش می کنیم امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولیدکنندگان داخلی را که مهم‌ترین رکن در استقلال اقتصادی و قطع وابستگی به بیگانگان است، محقق کنیم.

اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان گلستان از ز کارخانه مکانیزه مواد معدنی، سردخانه و بستده بندی میگو و ماهی  در شهرک صنعتی پنج پیکر شهرستان ترکمن بازدید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *