بازدید استاندار گلستان از واحد تولیدی گل سم شهرک صنعتی بندرگز

DSC_4083

استاندار گلستان، معاونین استانداری و مدیران ارشد استانی از واحد تولیدی گل سم مستقر تولید کننده انوان سموم کشاورزی در شهرک صنعتی بندرگز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، سیدمناف هاشمی اظهار داشت: باید نسبت به استقرار صنایع مادر با اشتغال بالا در استان توجه ویژه ای داشت.

وی افزود: با سرمایه گذاران بزرگ برای حضور در استان و سرمایه گذاری صحبت هایی شده است که باید در حوزه های زیرساختی نظیر سد، جاده، اتوبان و ریل از روش BOT و سرمایه گذاری زمینه های توسعه فراهم شود.

استاندار گلستان نرخ بیکاری استان را ۱۲ درصد اعلام کرد و افزود: علی رغم اقدامات صورت گرفته، وضعیت استان در حوزه اشتغال مطلوب نیست و با توسعه زیرساخت ها و همکاری مدیران باید نرخ اشتغال استان افزایش یابد و مدیران دستگاه های اجرایی باید مشکلات خود را با مدیران ارشد کشوری خود حل کنند.

دکتر هاشمی گفت: باید نگاهمان به سرمایه گذار عوض شود و یقیناً ما از افزایش سود و بزرگتر شدن کارخانه ها خوشحال خواهیم شد چرا که زمینه های اشتغال در استان افزایش می یابد.

شركت شيميايي گل سم گرگان يكي بزرگترين شركت هاي توليد سموم دفع آفات و كودهاي شيميايي در كشور است كه به پاس تلاش مستمر در جهت ارتقاء جايگاه توليد ناخالص داخلي كشور شايسته كسب عنوان واحد صنعتي نمونه كشوري از وزارت صنايع و معادن كشور در سالهاي ۱۳۸۶ و ۱۳۹۳ گرديد.

اين شركت با پشتوانه بيش از نيم قرن تجربه و فعاليت در زمينه توليد، واردات و توزيع مواد شيميايي كشاورزي ، ساليانه بين ۱۵ تا ۲۰ درصد مصرف سموم كشور را با مواد اوليه آزمايش شده از منابع معتبر جهاني و بر اساس استانداردهاي FAO توليد و با بهترين كيفيت در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار مي دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *