امام جمعه کردکوی:  مردم کالای باکیفیت ایرانی خریداری کنند

DSC05942

امام جمعه کردکوی گفت: مردم برای حمایت از اشتغال موجود و کمک به حوزه تولید، کالای باکیفیت ایرانی را خریداری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، حجت الاسلام موسی شاعری در دیدار با مدیرعامل و معاونین شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان اظهار داشت: بی تووجهی به کالای ایرانی صدمات زیادی را به کارگاهها و بنگاههای تولیدی داخل وارد کرده است که تداوم آن مشکلاتی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: تولیدکنندگان ایرانی نیز باید کالای با کیفیت خوب ارایه کنند تا مردم رغبت و تمایل به خرید آن داشته باشند.

شاعری ادامه داد: زمانی می توانیم مردم را تشویق و ترغیب به حمایت از کالای ایرانی کنیم که جنس تولیدی توان رقابت با کالای مشابه خارجی را داشته باشد.

وی افزود: حفظ اشتغال و جلوگیری از گسترش آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری وظیفه همگان است و بدون تردید مردم می توانند با حمایت از تولید داخلی در این مسیر نقش اساسی را ایفا کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز در این دیدار از راه اندازی کمپین حمایت از خرید کالای ایرانی خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با فرهنگسازی ، زمینه خرید کالای ایرانی از سوی مردم را بیش از هر زمان دیگری فراهم کنیم.

حجت اله خلیل زاه خاطرنشان کرد: ائمه جمعه و جماعات، مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی و چهره های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی می توانند در تشویق مردم به خرید کالای ایرانی تلاش خود را به کار گیرند و به بهبود رونق کسب و کار بنگاهها و کارگاههای تولیدی کمک کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *