افتتاح واحد صنعتی شالوده فولاد آسیا در شهرک صنعتی آق قلا

12

همزمان با ششمین روز از گرامیداشت دهه فجر، واحد صنعتی شالوده فولاد آسیا “سازنده سوله و سازه های فولادی” با حضور مدیران  دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی در شهرک صنعتی آق قلا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان،  برای راه اندازی این واحد صنعتی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان  گفت:  ۳۰ میلیارد ریال از این میزان سرمایه گذاری انجام شده در قالب تسهیلات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پرداخت شده است و ۵۰ نفر به صورت مستقیم در آن مشغول بکار شده اند.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: این واحد تولیدی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع احداث و زمینه اشتغالزایی ۵۰ نفر را فراهم کرده است.

فرماندار آق قلا نیز گفت: راه اندازی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در راستای حمایت ار صنایع تولیدی، یکی از خدمات ماندگار دولت تدبیر و امید است.

امانگلدی ضمیر اظهار داشت: بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید از اهداف دولت در صنعت است و دولت در این زمینه تلاش های بسیاری انجام داده است به طوری که مشکلات و موانع رفع تولیدات این صنایع به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت شالوده فولاد آسیا نیز  ظرفیت تولید سالانه این واحد تولیدی را  ۳ هزار تن عنوان کرد و افزود: با طرح توسعه این ظرفیت به ۳۶ هزار تن افزایش خواهد یافت.

عرب عامری یادآور شد:  کشورهای cis کشورهای هدف صادراتی این واحد تولیدی است که در حال حاضر محصولات تولیدی این واحد صنعتی به کشور ترکمنستان صادر می شود.

http://shaloodehfoolad.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *