افتتاح جشنواره ارتقای فرهنگ مصرف شیر و فرآورده های لبنی استان گلستان

arm

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان از افتتاح نخستین جشنواره استانی ارتقای فرهنگ مصرف شیر و فرآورده های لبنی با مشارکت ۲۰ واحد تولیدی صنایع لبنی در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی گلستان، رحمن محمدزاده اظهار داشت: این جشنواره فرهنگی با هدف ارتقای سطح آگاهی گروه های مختلف جامعه نسبت به فواید مصرف شیر و فرآورده های لبنی بر سلامت افراد برگزار شد،

به گفته وی این جشنواره به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت و با تصویب شورای سلامت استان تا نهم اردیبهشت ماه ادامه دارد و در روز آخر آن نیز سمیناری با عنوان نقش شیر و لبنیات در سلامت جامعه برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره توسط خوشه فرآورده های لبنی گلستان با همکاری عامل توسعه خوشه فرآورده های لبنی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل استاندارد و آموزش و پرورش، صدا و سیما و نیز برخی دیگر از دستگاه های اجرایی استان برپا شده است.

محمدزاده زمان بازدید از این نمایشگاه فرهنگی آموزشی را صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و عصرها از ۱۶ تا ۲۱ اعلام کرد و افزود: حرکت گروه های دانش آموزی با شعار ‘شیر، طعم زندگی’ در سطح معابر شهری، اجرای نمایش و برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع شیر، استقرار دستگاه اندازه گیری تراکم استخوان و کلینیک دندانپزشکی برای ارایه خدمات به بازدیدکنندگان از جمله برنامه های حاشیه ای این جشنواره است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *