استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی يكي از راههاي تحقق شعار سال است

DSC05715

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شر كت شهركهاي صنعتي گلستان  بر استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی به منظور  تحقق شعار سال تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، محمد ایری اظهار داشت: یکی از ضرورت هاي ايجاد زمينه رشد و شكوفايي در حوزه توليد، داشتن نگاه توسعه اي به مسائل مرتبط با امر توليد و اشتغال است.

به گفته وی بر این اساس از حداقل كارهايي كه مي توان در جهت روان سازی و تسهیل شرایط کسب و کار واحدهای تولیدی انجام داد شناسايي و استفاده از ظرفيت هاي قانوني موجود در كشور است

وی افزود:  عمده واحدهای تولیدی  را واحدهای کوچک و متوسط تشکیل می دهند که به همین دلیل پشتيباني و حمايت قانوني همه جانبه از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط كه موتور اقتصاد ملی و اشتغال جوانان هستند. مي تواند به تولید داخلي جان و رونق تازه ای ببخشد تا با توليد و عرضه كالاي با كيفيت به بازار از سوي صاحبان صنايع، ان شاء اله شاهد رونق اقتصادي بيش از پيش در جامعه باشيم .

ایری  افزود : اصلاح ، بازنگري و يا تعليق بعضي از قوانين از جمله قانون مالیات برارزش افزوده، بیمه (با لحاظ دغدغه های کارگران و کارفرمایان ) براي سهولت و از طرفي اتخاذ تصميمات قهري براي برخورد جدي با مقوله قاچاق کالا از مجاري قانوني خود مي تواند به بخش تولید کمک کند

وی گفت: وقتی در حوزه بازار بين المللي همه كشورها در تلاش هستند كه تولیدات کشور خود را به مردم سایر کشورها تحمیل کنند، ما نيز بايد با تلاش مضاعف وجهادي ، شرایط را برای معرفی، بازاریابی و صادرات کالای با کیفیت ایرانی در آن سوی مرزها فراهم آوريم.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *