استاندار گلستان: موانع پیش روی فعالان اقتصادی مرتفع می شود

1478676862_6

استاندار گلستان گفت: تلاش می‌کنیم موانع پیش روی فعالان اقتصادی را مرتفع کنیم تا زمینه‌های رشد و توسعه شهرستان و منطقه حاصل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حسن صادقلو در بازدید از  واحد تولیدی آرد کوثر  در ناحیه صنعتی گلستان اظهار داشت: بدون تردید نقش و جایگاه تولید در رشد و توسعه کشور ارزنده است .

به گفته وی در سال جاری با تصمیم دولت، طرح رونق تولید در کشور به اجرا درآمده است که تاکنون بیش از ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان تزریق‌شده است.

وی افزود: دولت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات حوزه تولید و صنعت به کار گرفته و بازدیداز واحدهای دریافت کننده تسهیلات برای ارزیابی و اثربخش بود تسهیلات اعطایی  در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان نیز در حاشیه این  بازدید گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی در شهرک ها و نواحی صنعتی ارایه کرد.

کارخانه آرد کوثر در این شهرستان نیز با ظرفیت ۱۴۰ هزار تن، سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی و اشتغال ۵۰ نفر، دیگر واحدی بود که مورد بازدید استاندار گلستان و دیگر مدیران کل استان و شهرستان گالیکش قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *