استاندار گلستان: اصلی ترین  اولویت استان، احیا واحدهای صنعتی است

0 gorgan 13

استاندار گلستان گفت: اصلی ترین اولویت در استان، راه اندازی و احیای واحدهای تولیدی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، سیدمناف هاشمی در بازدید از شهرک صنعتی کردکوی با بیان اینکه همه باید در راستای رونق تولید همکاری داشته باشند اظهار داشت:  در این مسیر باید بانک ها با اعطای تسهیلات همکاری لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: قریب به ۱۱۰۰ واحد صنعتی در ۱۳ شهرک و ۱۰ ناحیه صنعتی گلستان موجود است که از این میان بخشی غیر فعال هستند که باید آنها را احیا و فعال کنیم و در این مسیر دستگاه های حوزه نیرو همچون آب و برق و گاز نباید به واحد های تولیدی فشار وارد آورند.
هاشمی  افزود: باید برخی صنایع بزرگتر و تولیدات پاک وارد استان شوند و با توجه به اینکه گلستان تمامی اقلیم های جغرافیایی را در خود جای داده است می توانیم برخی از صنایع را در مناطق کویری استان و برخی را در نقاط سبز استان با توجه به هماهنگی های زیست محیطی استقرار دهیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز در این بازدید گفت: فضا برای استقرار واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان مهیا است.

حجت اله خلیل زاده افزود: در حال حاضر وضعیت امکانات زیربنایی در شهرک ها و نواحی صنعتی مناسسب است و یکی از برنامه های اساسی این شرکت در سال جاری تکمیل و توسعه امکانات زیربنایی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *