ارائه خدمات مشاوره اي قوانين تامين اجتماعي، روابط كار و امور مالياتي در صنايع كوچك گلستان

IMG_20171126_140714

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از برگزاری چهاردهمين كلينيك كسب و كار جهت ارائه خدمات مشاوره اي در حوزه قوانين تأمين اجتماعي و قوانين و مقررات كار در شهرك صنعتي مينودشت با حضور صنعتگران اين شهرك خبرداد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي گلستان ، سيد رضا مسلّمي عقيلي  هدف از ارائه اين خدمات را حمايت و پشتيباني فني و تخصصي از فعاليت واحدهاي توليدي در حوزه نرم افزاري اعلام و يكي از راهكارهاي پايداري فعاليت واحدهاي صنعتي را آشنايي صنعتگران با قوانين مرتبط با حوزه كاري خود عنوان کرد.

وي اظهار داشت شركت شهركهاي صنعتي گلستان در راستاي ارائه خدمات زيربنايي در شهركها ونواحي صنعتي ارائه خدمات حمايتي نظير آموزش، برگزاري تورهاي صنعتي، حمايت از حضور واحدهاي صنعتي در نمايشگاههاي داخلي و خارجي، توسعه خوشه هاي كسب و كار و برگزاري كلينيك هاي صنعتي جهت آشنايي صنعتگران و رفع مشكلات آنها در حوزه قوانين و مقررات مربوطه را در دستور كار خود قرار داده است.

اين شركت از ابتداي سالجاري موفق به برگزاري ۱۴ كلينيك كسب و كار ويژه صنايع مستقر در شهركها و نواحي صنعتي شده است كه ۸۱ واحد صنعتي از خدمات مشاوره اي در اين حوزه استفاده کردند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *