اداره امور شهرك صنعتي آق قلا به صاحبان صنايع مستقر در آن واگذار شد

DSC05715

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از واگذاری اداره امور شهرك صنعتي آق قلا به صاحبان صنايع مستقر در آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، محمد ایری اظهار داشت: این اقدام در راستای  اجراي قانون نحوه واگذاري و اداره امور شهركها و نواحي صنعتي صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه استان گلستان نيز داراي شهركها و نواحي صنعتي مشمول واگذاري مي باشد ادامه داد:  براساس آن صاحبان مستقر در شهرك يا ناحيه صنعتي از طريق تشكيل شركت خدماتي، اداره امور شهرك و ناحيه صنعتي استقرار خود را بر عهده مي گيرد و امور اجرايي مربوط به شهرك صنعتي در حوزه نگهداري و حفاظت از تاسيسات و نيز درآمدهاي ناشي از ان در اختيار شركت خدماتي قرار مي گيرد.

ایری گفت: با عنایت به اینکه منابع مالي قبولي در برنامه ششم توسعه اقتصادي از محل ارزش افزوده براي تخصيص به اين شركتها پيش بيني شده است، مي تواند كمك مءثري در تقويت شركتهاي خدماتي و پيش برد اهداف آنها باشد.

وی افزود: تامين امكانات زيربنايي مورد نياز صنايع همچنان با شركت شهركهاي صنعتي بوده و همچنانكه بيان شد مسئوليت شركتهاي خدماتي صرفاً معطوف به اداره امور است.

وی افزود: انتظار است در کنار فعاليت‌هاي عمراني شهركهاي صنعتي با استفاده از ظرفيت مديران صنعتي توانمندي كه در مجموعه شركت خدماتي وجود دارد شاهد رشد و توسعه اقتصادي شهرك صنعتي مزبور باشيم.

پیش از این شهرك صنعتي علي آباد، گنبد و مينودشت و نواحي صنعتي بناور، دهنه نيز به صاحبان صنايع مستقر در آن شهرك و ناحيه صنعتي از طريق تشكيل شركت خدماتي واگذار شده است.

 

 

 

حجت اله خليل زاده

رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *