آگهی فراخوان عمومی شناسایی مشاوران

111

شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان در نظر دارد طبق آیین نامه خرید خدمات مشاوره، به شماره ۱۹۳۵۴۲ / ت ۴۲۹۸۶ ک مورخ ۸۸/۱۰/۰۱  معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مبنی بر ارجاع کار به مشاوران، به منظور ارائه خدمات مشاوره مطالعات زیست محیطی شهرکهای صنعتی علی آباد و گنبد، مشاور ذیصلاح انتخاب نماید.

لذا از مشاورانی که حائز شرایط آیین نامه طبقه بندی و تشخیص صلاحیت مشاوران در رشته خدمات مشاوره در تخصص محیط زیست و حداقل پایه ۳ هستند تقاضا می شود جهت مشارکت در فراخوان، به منظور ارایه خدمات مطالعات و اخذ فرمهای ارزیابی کیفی مربوطه به پایگاه اطلاع رسانی ملی مناقصات  و سایت اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان مراجعه نمایند و یا با در دست داشتن معرفی نامه به واحد معاونت عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان واقع در گرگان- خیابان ولیعصر ( عج )- عدالت ۱۲ – پلاک ۱۳ مراجعه فرمایند.

شماره تلفن تماس در ساعات اداری: ۰۱۷۳۲۳۶۰۰۱۵

اسناد ارزیابی در ساعتهاي اداري از تاريخ چهارشنبه ۹۵/۰۲/۲۲ الي دوشنبه  ۹۵/۰۲/۲۷توزيع مي‌گردد .

ضمنا آخرين مهلت تسليم اسناد تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۹۵/۰۳/۰۱ مي باشد .

تمام اسناد ارزیابی کیفی در روز دوشنبه مورخ  ۹۵/۰۳/۰۳ساعت  ۱۳:۰۰ در محل شرکت دركميسيون بـاز وخوانده مي‌شود .

استفاده از فرم های ارزیابی کیفی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان در ارسال مدارک الزامی است و مهندسین مشاور می بایست عینا مطابق با چیدمان و صفحه بندی مجلد اقدام نمایند، بدیهی است در صورت عدم هر یک از این موارد بررسی مدارک ارسالی مشاوران امکان پذیر نبوده و آن مشاور از ادامه فرایند انتخاب حذف خواهد شد.

وصول اسناد و مدارک تکمیل شده هیچگونه تعهدی به لحاظ دعوت و انتخاب مشاوران برای شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان ایجاد نمی نماید.

در ضمن فرم آگهی اینترنتی فراخوان از طریق صفحه الکترونیکی HTTP://IETS.MPORG.IR و نشانی اینترنتی شرکت شهرکهای صنعتی استان گلستان WWW.GIEC.IR قابل دسترسی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *